Witamy w “Przy Tobie” - wypożyczalni chust i nosideł - miejscu prowadzonym przez dwie chustoentuzjastki, czyli nas - Martę i Karolinę.

Obie jesteśmy doświadczonymi mamami noszącymi swoje dzieci. Naszą miłość i fascynację chustami przekierowałyśmy na zawodowe tory. Jesteśmy Doradcami noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich szkoły ClauWi. Wiedzą i doświadczeniem służymy małym i dużym klientom - rodzicom i ich dzieciom.

Posiadamy najbogatszy w Poznaniu asortyment nosideł ergonomicznych. Śledzimy nowości rynkowe, testujemy je a najlepsze włączamy do naszej oferty. Pomagamy w doborze nosideł bezpiecznych dla dzieci i wygodnych dla rodziców. W naszej siedzibie organizujemy warsztaty chustonoszenia, BLW, warsztaty kreatywne dla mam. Organizujemy spotkania z inspirującymi osobami. Prowadzimy sklep stacjonarny i internetowy z bogatą ofertą chust, nosideł oraz akcesoriów.

“Przy Tobie” powstała na początku 2016 z myślą o potrzebach rodziców. Jej pomysłodawczynią była Marianna Szymarek - Certyfikowana Doula, Doradca Noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich szkoły ClauWi.

Serdecznie zapraszamy!

Święta Przy Tobie
Święta Przy Tobie

Święta Przy Tobie

 Niech Wam noc będzie cicha, chusta dociągnięta, a nosidło zawsze pod ręką ❤️
Bliskości i ciepła rodzinnego w Święta i na co dzień

czytaj całość »
Chusto-Słownik czyli jak kraczą chustowe wrony ;)
Chusto-Słownik czyli jak kraczą chustowe wrony ;)

Masz już swoją pierwszą chustę lub szukasz informacji. 
Znajdujesz chustową grupę lub forum i… No właśnie. 
Coś tam rozumiesz, ale poza tym czarna magia?

Już śpieszymy z pomocą :)
Zebrałyśmy najczęściej używane słowa, skróty i zwroty, które spotkacie w chustowym świecie.
Na końcu słownika krótkie rozmówki chustowe ;)

czytaj całość »
Dobrodziejstwa chustonoszenia dla dziecka i rodzica

Noszenie dzieci w chuście zyskuje na popularności. Jesteśmy głęboko przekonane, że to nie  tylko chwilowa moda, ale wynik coraz większej świadomości młodych rodziców. Sięgając po chustę wiedzą, że jest ona bardzo pomocnym narzędziem w codziennej opiece nad małym dzieckiem. Chustonoszenie to cały zestaw pozytywów, które można podzielić na dwie grupy: zalety noszenia dla dziecka oraz zalety noszenia dla rodzica/opiekuna. A co konkretnie dobrego daje nam chusta? Poniżej, w przystępnej formie znajdziecie wypunktowane zalety noszenia w chuście. Zapraszamy do lektury i dzielenia się tym artykułem.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl