FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

 

1. W jakich godzinach macie otwarte?

Otwarte mamy we wtorki, środy i czwartki w godzinach 13-17:30 oraz w wybrane soboty miesiąca 13-16 - chcesz sprawdzić które? Kliknij KONTAKT. Informacja o godzinach otwarcia zawsze jest też podawana na naszym fan page’u na facebook’u PRZY TOBIE.

 

2. Gdzie znajduje się sklep? Jak dojechać?

Sklep stacjonarny znajduje się w Poznaniu na osiedlu Wichrowe Wzgórze 34F/1. Mapkę google znajdziesz TUTAJ

 

3. Jakiej firmy nosidła są u was dostępne?

W swoim asortymencie posiadamy nosidła firm: Lenny Lamb, Kavka, Isara, Storchenwiege, Tula, Madame GooGoo, Nosidłowo.pl, KeikyHug, MyOwlTown, Fidella.

 

4. Jakiej firmy chusty są u was dostępne?

W swoim asortymencie mamy chusty firm: Lenny Lamb, Little Frog, Natibaby, Luna Dream, Sensimo.

 

5. Czy można zapisać się na warsztaty?

Zapisy na warsztaty odbywają się przez stronę internetową WARSZTATY Jeśli nie można zakupić miejsca przez stronę to znaczy że wszystkie są już zarezerwowane. Na niektóre warsztaty prowadzimy listę rezerwową, więc warto się z nami kontaktować :)

 

6. Czy w sobotę sklep i wypożyczalnia są otwarte?

Sklep stacjonarny i wypożyczalnia są otwarte w wybrane soboty miesiąca w godzinach 13-16. Sprawdź zakładkę KONTAKT, żeby zobaczyć w jaką najbliższą sobotę nasz sklep i wypożyczalnia są otwarte :) Informacja o godzinach otwarcia zawsze jest podawana na naszym fan page’u na facebook’u PRZY TOBIE.

 

7. Czy jest możliwość rezerwacji chusty/nosidła/innej rzeczy?

Oczywiście jest taka możliwość, w przypadku rezerwacji pobieramy zadatek i odkładamy dla Was zarezerwowaną rzecz (więcej informacji w regulaminie wypożyczalni) jeśli chcesz zarezerwować wybrany przedmiot napisz na info@przytobie.com.

 

8. Jaki jest koszt wypożyczenia chusty/nosidła/innej rzeczy?

Zapoznaj się z naszym CENNIKIEM :)

 

9. Czy można wypożyczyć słuchawki wygłuszające?

Tak, można wypożyczyć u nas słuchawki wygłuszające. Koszt wypożyczenia to 30zł/tydzień lub 45zł/2 tygodnie, dodatkowo pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 50zł.

 

10. Jak długo trwa dobranie nosidła?

Chcemy jak najlepiej dobrać Wam nosidło, zatem przeważnie przymierzamy ok 2-3 modeli, dopasowujemy je indywidualnie do dziecka i rodzica. Na dobranie odpowiedniego nosidła i przymiarki trzeba zarezerwować sobie około 30/40 minut.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl