O nas
Marta Czajka - Doradczyni Noszenia ClauWi

Marta Czajka

Doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich po szkole ClauWi. Pomysłodawczyni oraz właścicielka marki TWIGA - producenta odzieży i akcesoriów dedykowanych rodzicom noszącym swoje dzieci. Jako doradca pomaga rodzicom nauczyć się nosić ich dzieci w chustach, tak by mogli się tulić, a przede wszystkim, by chusta była narzędziem ułatwiającym im życie. Z radością pomaga też dobierać nosidła tak, by były bezpieczne dla dzieci i wygodne dla rodziców. Prywatnie jest mamą Jagody, Weroniki oraz Dagmary.
 
 
Karolina Dominiak-Piskorska - Doradczyni noszenia

Karolina Dominiak - Piskorska

Doradca Noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich po szkole ClauWi, Promotor Karmienia Piersią oraz autorka bloga Kolorowa Mama. Nieustannie inwestuje w swój rozwój uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i konferencjach. W swojej pracy z rodzicami czerpie z fachowej wiedzy, ale także kieruje się własną intuicją i doświadczeniem. Lubi wymykać się wszelkim próbom zaszufladkowania i przełamywać stereotypy. Prywatnie jest mamą dwóch córek o kwiecistych imionach, długo noszonych i długo karmionych piersią.
 
 
Marta Binkowska - Doradczyni noszenia

Marta Binkowska

Doradczyni Noszenia po szkole ClauWi oraz Promotor Dobrego Startu Dziecka oraz Instruktorka masażu Shantala. Mama dwójki chłopaków Janka i Franka. Z tematem noszenia w chustach zetknęła się kiedy starszy syn miał 6 miesięcy. I od tamtej pory mocno pogłębia swoją wiedzę w temacie okołochustowym. Jej dewizą jest “nigdy nie jest za późno na naukę chustonoszenia”. Z doświadczeniem nosidłowym wspiera rodziców w prawidłowym doborze nosideł dla nich i dla dziecka. Jako Doradczyni Noszenia dodatkowo pomaga rodzicom w doborze odpowiedniej chusty wraz z nauką chustowania. Jako osoba uprawiająca aktywnie sport, dużą uwagę zwraca nie tylko na pozycję dziecka, co na postawę osoby noszącej. Świrka na punkcie akcesoriów okołochustowych ;) Jako Promotor DSD i instruktorka Shantali swoją wiedzą wpiera rodziców w prawidłowej pielęgnacji dzieci od urodzenia.
 
Zuzanna Gierszal - Stroiwąs Doradczyni noszenia

Zuzanna Gierszal-Stroiwąs

Doradczyni noszenia po szkole ClauWi - na doradczej drodze od 9 lat, nosić w chustach i nosidłach miękkich zaczęła 12 lat temu. Mama trójki, wynoszonych, fajnych chłopaków (14/7/4). Praca z Rodzicami na ich Nowej Drodze to jej pasja, którą kontynuuje i pogłębia. Prowadzi konsultacje indywidualne i warsztaty, personalizuje dobór nosideł ergonomicznych, wspiera na spotkaniach informacyjnych i tematycznych.
 
 
Joanna Makieła Doradczyni noszenia

Joanna Makieła

Doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich po szkole ClauWi. Propaguje chustonoszenie, pomaga rodzicom w nauce wiązania, noszenia i tulenia swoich dzieci w chustach oraz doborze nosideł (oczywiście dla starszych już dzieci :)). Nie obca jest jej idea rodzicielstwa bliskości. Prywatnie żona Mieszka, mama Jasia (noszonego w chuście od 4 tygodnia życia) i chustoświrka ;)
 
 
Ola Trypucka - Doradczyni Noszenia

Ola Trypucka

Doradczyni chustonoszenia od 2020 roku, ukończyła kurs Akademii Noszenia Dzieci i od tego czasu wspiera rodziców w dopijaniu ciepłej kawy nawet, gdy ich maluchy bez przerwy potrzebują tulenia. Z pomocą chust uwalnia ręce, opowiada o bliskości, normalizuje instagramowe macierzyństwo, z łagodnością i uważnością przeprowadza przez początki nowej, rodzicielskiej drogi. Bliskie jest jej porozumienie bez przemocy, a swoją pracę doradczą opiera na empatycznej komunikacji zarówno z noszącymi, jak i z tymi najmłodszymi, noszonymi. Prywatnie mama dwuletniej Cecylii, noszonej w chuście od drugiego tygodnia jej życia.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl