O nas

Witamy w sklepie “Przy Tobie”

- wypożyczalni chust i nosideł -

Miejscu prowadzonym przez dwie chustoentuzjastki, czyli nas - Martę i Karolinę.

Obie jesteśmy doświadczonymi mamami noszącymi swoje dzieci. Naszą miłość i fascynację chustami przekierowałyśmy na zawodowe tory. Jesteśmy Doradcami noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich szkoły ClauWi. Wiedzą i doświadczeniem służymy małym i dużym klientom - rodzicom i ich dzieciom.

Posiadamy najbogatszy w Poznaniu asortyment nosideł ergonomicznych.

Śledzimy nowości rynkowe, testujemy je a najlepsze włączamy do naszej oferty. Pomagamy w doborze nosideł bezpiecznych dla dzieci i wygodnych dla rodziców. W naszej Przestrzeni Bliskości organizujemy różnego rodzaju warsztaty chustonoszenia, BLW, warsztaty kreatywne i wsparcia dla mam. Organizujemy spotkania z inspirującymi osobami. Prowadzimy sklep stacjonarny i internetowy z bogatą ofertą chust, nosideł oraz akcesoriów.

“Przy Tobie” powstała na początku 2016 z myślą o potrzebach rodziców. Jej pomysłodawczynią była Marianna Szymarek - Certyfikowana Doula, Doradca Noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich szkoły ClauWi. Marianna na początku prowadziła sklep u siebie w domu, później całość przeszła w ręce Marty Czajki i Karoliny Dominiak-Piskorskiej. Od 2017 roku sklep miał swoją siedzibę w dosłownej piwnicy na os. Wichrowe Wzgórze. Jednak w pewnym momencie, dzięki ogromnemu wsparciu i zaangażowaniu wszystkich bliskich osób, sklep w 2021 przeniósł się do centrum Poznania i dosłownie otworzył się na nowe. Do dzisiaj można do nas podjechać, porozmawiać, uzyskać wsparcie i czy napić się ciepłej kawy.

Jeśli poszukujecie miejsca by w cudownym i otwartym otoczeniu rozpocząć swoją rodzicielską, ale również kobiecą przygodę. Zapraszamy do nas stacjonarnie na ulicę Małe Garbary 2 w Poznaniu. Otoczymy was ciepłem i empatią.

Do naszego Teamu należą jeszcze:

  • Marta Binkowska
  • Zuza Gierszal-Stroiwąs
  • Asia Makieła
  • Ola Trypucka
  • Monika Okupna

Wszystkie dziewczyny są doradczyniami noszenia z certyfikatami po szkoleniach w ClauWi i Akademi Noszenia Dzieci. Nadal się rozwijamy przez udział w wielu warsztatach i kursach.

Kilka słów o nas samych:

 

Marta Czajka - Doradczyni Noszenia ClauWi

Marta Czajka

Doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich po szkole ClauWi. Pomysłodawczyni oraz właścicielka marki TWIGA - producenta odzieży i akcesoriów dedykowanych rodzicom noszącym swoje dzieci. Jako doradca pomaga rodzicom nauczyć się nosić ich dzieci w chustach, tak by mogli się tulić, a przede wszystkim, by chusta była narzędziem ułatwiającym im życie. Z radością pomaga też dobierać nosidła tak, by były bezpieczne dla dzieci i wygodne dla rodziców. Prywatnie jest mamą Jagody, Weroniki oraz Dagmary.
 
 
 
 
Karolina Dominiak-Piskorska - Doradczyni noszenia

Karolina Dominiak - Piskorska

Doradca Noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich po szkole ClauWi, Promotor Karmienia Piersią oraz autorka bloga Kolorowa Mama. Nieustannie inwestuje w swój rozwój uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i konferencjach. W swojej pracy z rodzicami czerpie z fachowej wiedzy, ale także kieruje się własną intuicją i doświadczeniem. Lubi wymykać się wszelkim próbom zaszufladkowania i przełamywać stereotypy. Prywatnie jest mamą dwóch córek o kwiecistych imionach, długo noszonych i długo karmionych piersią.
 
 
 
 
Marta Binkowska - Doradczyni noszenia

Marta Binkowska

Doradczyni Noszenia po szkole ClauWi, Nośfitterka od Lenny Lamb, Instruktorka masażu Shantala oraz instruktorka Dobrego Startu Dziecka. Mama dwójki chłopaków Janka i Franka. Z tematem noszenia w chustach zetknęła się kiedy starszy syn miał 6 miesięcy. I od tamtej pory mocno pogłębia swoją wiedzę w temacie okołochustowym. Jej dewizą jest “nigdy nie jest za późno na naukę chustonoszenia”. Z doświadczeniem nosidłowym wspiera rodziców w prawidłowym doborze nosideł dla nich i dla dziecka. Jako Doradczyni Noszenia dodatkowo pomaga rodzicom w doborze odpowiedniej chusty wraz z nauką chustowania. Jako osoba uprawiająca aktywnie sport, dużą uwagę zwraca nie tylko na pozycję dziecka, co na postawę osoby noszącej. Świrka na punkcie akcesoriów okołochustowych ;) Jako instruktorka Shantali i DSD swoją wiedzą wpiera rodziców w prawidłowej pielęgnacji dzieci od urodzenia.
 
 
 
Zuzanna Gierszal - Stroiwąs Doradczyni noszenia

Zuzanna Gierszal-Stroiwąs

Doradczyni noszenia po szkole ClauWi - na doradczej drodze od 11 lat, nosić w chustach i nosidłach miękkich zaczęła 14 lat temu. Mama trójki, wynoszonych, fajnych chłopaków (16/9/6). Praca z Rodzicami na ich Nowej Drodze to jej pasja, którą kontynuuje i pogłębia. Prowadzi konsultacje indywidualne i warsztaty, personalizuje dobór nosideł ergonomicznych, wspiera na spotkaniach informacyjnych i tematycznych.
 
 
 
Ola Trypucka - Doradczyni Noszenia

Ola Trypucka

Doradczyni chustonoszenia od 2020 roku, ukończyła kurs Akademii Noszenia Dzieci i od tego czasu wspiera rodziców w dopijaniu ciepłej kawy nawet, gdy ich maluchy bez przerwy potrzebują tulenia. Z pomocą chust uwalnia ręce, opowiada o bliskości, normalizuje instagramowe macierzyństwo, z łagodnością i uważnością przeprowadza przez początki nowej, rodzicielskiej drogi. Bliskie jest jej porozumienie bez przemocy, a swoją pracę doradczą opiera na empatycznej komunikacji zarówno z noszącymi, jak i z tymi najmłodszymi, noszonymi. Prywatnie mama dwuletniej Cecylii, noszonej w chuście od drugiego tygodnia jej życia.
 
 
 
 
Monika Okupna

Monika Okupna

Doradczyni noszenia w chustach i nosidłach miękkich po szkole Clauwi. Instruktorka Dobrego Startu Dziecka. Członkini stowarzyszenia SEDNO (Stowarzyszenie Edukatorów i Doradców Noszenia Dzieci). Prywatnie mama Mili, chuścioszki od 4 tygodnia życia :) Kiedy córka coraz częściej badała świat własnymi ścieżkami, postanowiłam zostać doradczynią noszenia. I tak od 2018 roku pomagam rodzicom zacząć swoją przygodę z chustonoszeniem poprzez naukę i wsparcie w prawidłowym noszeniu dziecka w chuście. Dobiorę chustę, dopasuję również odpowiednie dla Was nosidło. Interesujesz się przyjazną pielęgnacją dziecka - chętnie pokaże Ci, jak można wspierać prawidłowy rozwój maluszka. "Życzę Wam przyjemności z bliskości <3"
 
 
 
 
 
Joanna Makieła Doradczyni noszenia

Joanna Makieła

Doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich po szkole ClauWi. Propaguje chustonoszenie, pomaga rodzicom w nauce wiązania, noszenia i tulenia swoich dzieci w chustach oraz doborze nosideł (oczywiście dla starszych już dzieci :)). Nie obca jest jej idea rodzicielstwa bliskości. Prywatnie żona Mieszka, mama Jasia (noszonego w chuście od 4 tygodnia życia) oraz Zosi i chustoświrka ;) - obecnie na urlopie macierzyńskim.
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl